O nás

O nás

Občianske združenie Jašterica Spoločnosť pre trvalo udržateľný rozvoj je združenie obyvateľov Čeboviec, ktoré vzniklo za účelom ochrany čebovskej prírody. OZ je dobrovoľnou spoločenskou a záujmovou organizáciou, ktorá je nezávislá na akejkoľvek spoločensko-politickej ideológii alebo politickej strane.

Cieľom spoločnosti je ochrana prírody a podpora rozvoja občianskych aktivít na miestnej úrovni v oblasti osvety a ochrany prírody v katastri obce Čebovce a v okrese Veľký Krtíš. Spoločnosť bude uskutočňovať publikačné činnosti, konzultačné činnosti s cieľom zapojiť ľudí, najmä mládež do problematiky ochrany životného prostredia.

Priamym poslaním združenia bude ochrana životného prostredia a podpora miestneho aktivizmu v Čebovciach, Kosihovciach a na Opave. Nepriamym je ochrana biologickej diverzity a trvalá udržateľnosť využívania prírodných zdrojov v blízkom okolí Čeboviec.

Partneri a sponzori

OPENnet.sk - Webdesign, E-shop Obec Čebovce Fakulta záhradníctva a krajinného inžinierstva SPU, Nitra OZ Kraj

Novinky

Kontakty

OZ Jašterica - Spoločnosť pre trvalo udržateľný rozvoj

  • Adresa: Na Parlagu 8/466, 99125 Čebovce, Slovensko
  • Tel: +421 907 291872
  • Email:  Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.